Autorady.skDatabáza áut

Renault Laguna 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 802 pravidelných technických kontrol áut Renault Laguna prvýkrát registrovaných v roku 2006.

3 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 8,2 % áut Renault Laguna z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Renault Laguna 2006 v skratke

  • Ročník 2006 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 231 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2008, 2009.
8,2 %
malo na STK vážnu chybu
231 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
−3 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Renault Laguna z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,12 % kontrol
1,12 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,12 % kontrol
1,12 %
Riadenie – vôľa v kĺbe tyčí riadenia (napr. guľový čap) väčšia než montážna
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,12 % kontrol
1,12 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,87 % kontrol
0,87 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,62 % kontrol
0,62 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 25,4 % kontrol
25,4 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 10,2 % kontrol
10,2 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 8,2 % kontrol
8,2 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,1 % kontrol
8,1 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 8,0 % kontrol
8,0 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 3,6 % kontrol
3,6 %
Stierače – zadný chýba alebo zle stiera
pri 3,6 % kontrol
3,6 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 3,4 % kontrol
3,4 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Laguna 200211,3 %priemer 8,7 %
Laguna 200310,3 %priemer 8,7 %
Laguna 200410,2 %priemer 8,8 %
Laguna 20058,7 %priemer 8,8 %
Laguna 20068,2 %priemer 8,5 %
Laguna 20077,0 %priemer 8,2 %
Laguna 20086,1 %priemer 7,8 %
Laguna 20095,7 %priemer 7,5 %
Laguna 20105,4 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Renault Laguna

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika