Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Transporter 1999: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 597 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Transporter prvýkrát registrovaných v roku 1999.

5 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 8,6 % áut Volkswagen Transporter z roku 1999, pri rovnako starých autách je to 9,1 %.

Volkswagen Transporter 1999 v skratke

  • Ročník 1999 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 381 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
8,6 %
malo na STK vážnu chybu
381 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 226 tis. km
−5 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1999

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Transporter z roku 1999 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,57 % kontrol
2,57 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,07 % kontrol
2,07 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,38 % kontrol
1,38 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,00 % kontrol
1,00 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,94 % kontrol
0,94 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 17,9 % kontrol
17,9 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 15,9 % kontrol
15,9 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 13,5 % kontrol
13,5 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 12,5 % kontrol
12,5 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 12,3 % kontrol
12,3 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 10,3 % kontrol
10,3 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 9,3 % kontrol
9,3 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 8,9 % kontrol
8,9 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Transporter 199511,8 %priemer 8,8 %
Transporter 19969,3 %priemer 9,0 %
Transporter 19978,0 %priemer 8,8 %
Transporter 19988,4 %priemer 9,2 %
Transporter 19998,6 %priemer 9,1 %
Transporter 20009,3 %priemer 9,3 %
Transporter 200110,0 %priemer 8,7 %
Transporter 20027,7 %priemer 8,7 %
Transporter 20037,3 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Transporter

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika