Autorady.skDatabáza áut

Volvo V70 2008: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 030 pravidelných technických kontrol áut Volvo V70 prvýkrát registrovaných v roku 2008.

28 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 5,6 % áut Volvo V70 z roku 2008, pri rovnako starých autách je to 7,8 %.

Volvo V70 2008 v skratke

  • Ročník 2008 je nadpriemerne spoľahlivý – o 28 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 303 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
5,6 %
malo na STK vážnu chybu
303 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 205 tis. km
−28 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2008

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volvo V70 z roku 2008 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,26 % kontrol
1,26 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,07 % kontrol
1,07 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,78 % kontrol
0,78 %
Pneumatiky – typ pneumatiky nesúhlasí s dokladmi vozidla
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,58 % kontrol
0,58 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,49 % kontrol
0,49 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 15,2 % kontrol
15,2 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 6,6 % kontrol
6,6 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 6,2 % kontrol
6,2 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 5,5 % kontrol
5,5 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 4,0 % kontrol
4,0 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 1,8 % kontrol
1,8 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 1,6 % kontrol
1,6 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 1,6 % kontrol
1,6 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

V70 20048,7 %priemer 8,8 %
V70 20058,3 %priemer 8,8 %
V70 20065,6 %priemer 8,5 %
V70 20076,5 %priemer 8,2 %
V70 20085,6 %priemer 7,8 %
V70 20095,9 %priemer 7,5 %
V70 20107,4 %priemer 6,8 %
V70 20117,8 %priemer 5,9 %
V70 20127,2 %priemer 5,6 %

← Všetky ročníky a motory Volvo V70

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika