Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Transporter 1995: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 519 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Transporter prvýkrát registrovaných v roku 1995.

34 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 11,8 % áut Volkswagen Transporter z roku 1995, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Volkswagen Transporter 1995 v skratke

  • Ročník 1995 má o 34 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 333 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 1996, 1997, 1998.
11,8 %
malo na STK vážnu chybu
333 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 173 tis. km
+34 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1995

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Transporter z roku 1995 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,50 % kontrol
2,50 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,12 % kontrol
2,12 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,54 % kontrol
1,54 %
Brzdy – nedostatočná brzdná sila na jednom alebo viacerých kolesách
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,35 % kontrol
1,35 %
Obrysové a denné svetlá – nesvieti niektoré svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,35 % kontrol
1,35 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 15,6 % kontrol
15,6 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 14,6 % kontrol
14,6 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 13,5 % kontrol
13,5 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 12,7 % kontrol
12,7 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 11,6 % kontrol
11,6 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,8 % kontrol
9,8 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 9,4 % kontrol
9,4 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 7,7 % kontrol
7,7 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Transporter 19916,8 %priemer 6,7 %
Transporter 19929,6 %priemer 7,2 %
Transporter 199410,1 %priemer 7,5 %
Transporter 199511,8 %priemer 8,8 %
Transporter 19969,3 %priemer 9,0 %
Transporter 19978,0 %priemer 8,8 %
Transporter 19988,4 %priemer 9,2 %
Transporter 19998,6 %priemer 9,1 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Transporter

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika