Autorady.skDatabáza áut

Volvo V70 1998: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 492 pravidelných technických kontrol áut Volvo V70 prvýkrát registrovaných v roku 1998.

7 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 8,5 % áut Volvo V70 z roku 1998, pri rovnako starých autách je to 9,2 %.

Volvo V70 1998 v skratke

  • Ročník 1998 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 386 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 1999.
8,5 %
malo na STK vážnu chybu
386 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 192 tis. km
−7 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1998

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volvo V70 z roku 1998 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 4,88 % kontrol
4,88 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 3,46 % kontrol
3,46 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,22 % kontrol
1,22 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,22 % kontrol
1,22 %
Ručná brzda – na niektorom kolese nefunguje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,61 % kontrol
0,61 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 19,1 % kontrol
19,1 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 14,4 % kontrol
14,4 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 14,0 % kontrol
14,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 13,0 % kontrol
13,0 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 10,8 % kontrol
10,8 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,2 % kontrol
9,2 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 7,5 % kontrol
7,5 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 7,1 % kontrol
7,1 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

V70 19979,5 %priemer 8,8 %
V70 19988,5 %priemer 9,2 %
V70 19997,0 %priemer 9,1 %
V70 20007,5 %priemer 9,3 %
V70 20018,1 %priemer 8,7 %
V70 20027,3 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Volvo V70

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika