Autorady.skDatabáza áut

Volvo V70 2003: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 964 pravidelných technických kontrol áut Volvo V70 prvýkrát registrovaných v roku 2003.

9 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,9 % áut Volvo V70 z roku 2003, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Volvo V70 2003 v skratke

  • Ročník 2003 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 352 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2006.
7,9 %
malo na STK vážnu chybu
352 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 238 tis. km
−9 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2003

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volvo V70 z roku 2003 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,49 % kontrol
2,49 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,87 % kontrol
1,87 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,45 % kontrol
1,45 %
Obrysové a denné svetlá – nesvieti niektoré svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,04 % kontrol
1,04 %
Ručná brzda – na niektorom kolese nefunguje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,83 % kontrol
0,83 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 12,0 % kontrol
12,0 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 11,4 % kontrol
11,4 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 10,9 % kontrol
10,9 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,0 % kontrol
9,0 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 9,0 % kontrol
9,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 8,9 % kontrol
8,9 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 4,5 % kontrol
4,5 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 3,5 % kontrol
3,5 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

V70 19997,0 %priemer 9,1 %
V70 20007,5 %priemer 9,3 %
V70 20018,1 %priemer 8,7 %
V70 20027,3 %priemer 8,7 %
V70 20037,9 %priemer 8,7 %
V70 20048,7 %priemer 8,8 %
V70 20058,3 %priemer 8,8 %
V70 20065,6 %priemer 8,5 %
V70 20076,5 %priemer 8,2 %

← Všetky ročníky a motory Volvo V70

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika